درباره 

دکتر مریم غلامپور 

بهترین متخصص زنان و زایمان در کرج

دکتر مریم غلام پور قوام آبادی در سال 1383 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران شدند و سپس در سال 1392 با تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند و دارای بورد تخصصی می باشند.

دکتر مریم غلام پور متخصص زنان سابقه ریاست بیمارستان را دارند و در سال های 1393 تا 1394 ریاست بیمارستان شهدای لردگان را در استان چهارمحال و بختیاری به عهده داشتند.

دکتر مریم غلام پور متخصص زنان در کرج به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و با بیش از 14 سال سابقه پزشکی و طبابت در مطب چهار راه طالقانی کرج خدمات درمانی را به بانوان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر مریم غلام پور متخصص زنان کرج ارائه می شود شامل مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های دوران بارداری و انجام زایمان طبیعی و سزارین، انجام سونوگرافی زنان و مامایی، درمان نازایی، درمان اختلالات قاعدگی، درمان بیماری های عفونی و سایر بیماری های مقاربتی و تناسلی زنان، درمان مشکلات ادراری زنان، مراقبت های دوران یائسگی، پیشگیری و تشخیص سرطان های زنان، انجام پاپ اسمیر، انجام انواع جراحی های زنان از جمله میومکتومی، هیسترکتومی،  هیستروسکوپی   و غیره می باشد.

دکتر مریم غلامپور

درباره دکتر مریم غلامپور

همیشه دقت و پیگیری 

سرلوحه کار ما بوده و سعی کرده ایم تا از هر لحاظ بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز نیازهایشان برآورده شود.

سرعت عمل در پاسخ گویی

95%

مراجعه کنندگان راضی

98%

بروز بودن و استفاده از علوم نوین

90%

Recent search terms:

  • https://dr-gholampour com/about/