بهترین متخصصین

زنان و زایمان در کرج

بهترین متخصص زنان کرج

یکی از سوالاتی که همیشه در حال پاسخ گویی به آن هستم این است که خانم دکتر متخصص زنان خوب در کرج نزدیک فلان منطقه سراغ دارین ؟
به همین خاطر اینجا لیست بیشتر همکاران عزیزم که در کرج مشغول خدمت هستند رو میارم تا با توجه به منطقه زندگی تون بتونین انتخاب کنید 

در نظر داشته باشید که این لیست بهتر و بدتر نداره و به مرور تکمیل میشه تا لیست کامل بشه . در واقع اگر دنبال دکتر زنان خوب در کرج هستید دوستانی که اینجا معرفی میکنم جزو بهترین متخصصین زنان و زایمان در کرج هستند .

دکتر مژگان جهانفرمتخصص زنان در گوهردشت کرج
  • دکتر مژگان جهانفر
    .
کرج – گوهردشت – فلکه اول – برج نیکامال – ورودی اداری – طبقه پنجم
02634439742
دکتر فاطمه فیروزیمتخصص زنان در عظیمیه کرج
معرفی بهترین متخصصین زنان در کرج
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان دی، طبقه ۴، واحد ۴۱
دکتر شروین افصحیمتخصص زنان در فردیس کرج
دکتر شروین افصحی

کرج، فردیس، فلکه اول، خیابان 5 غربی جدید، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 5

 

دکتر ملیحه روحانیمتخصص زنان در جهانشهر کرج
معرفی دکتر ملیحه روحانی

كرج – چهارراه طالقانی شمالی کوچه فروشگاه سالیان ساختمان آترا طبقه دوم

 

دکتر زهرا سبک رومتخصص زنان و زایمان در خیابان طالقانی کرج
دکتر زنان در کرج

كرج – چهارراه طالقانی – جنب اداره پست – ساختمان وزرا – طبقه ششم – واحد 603

 

دکتر معصومه عابدمتخصص زنان و زایمان در عظیمیه کرج
دکتر معصومه عابد

بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا – ساختمان رازی – طبقه 6 – واحد 64

 

دکتر سمانه عزیزیانمتخصص زنان و زایمان در فردیس کرج
دکتر سمانه عزیزیان

کرج – فردیس – نبش خیابان 18 شرقی جدید – ساختمان پزشکان حضرت خدیجه – طبقه همکف

 

دکتر زهره پیشگاهیمتخصص زنان و زایمان در کرج
دکتر زهره پیشگاهی

کرج چهارراه طالقانی جنب اداره پست ساختمان پزشکان وزرا طبقه 5واحد 503

 

دکتر فهیمه ملک افضلیمتخصص زنان و زایمان در خیابان طالقانی کرج
دکتر فهیمه ملک افضلی
چهارراه طالقانی – ابتدای زیر گذر – کوی گلها – ساختمان بنای ماندگار – طبقه 6 – واحد 601

 

دکتر زهره دولتیمتخصص زنان و زایمان در جهانشهر کرج
دکتر زهره دولتی
جهانشهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری اسلامی شمالی، نبش خیابان 9، طبقه 2

 

چگونه بهترین متخصص زنان و زایمان در کرج را انتخاب کنیم ؟

واقعا بهترین دکتر زنان در کرج کیست ؟ آیا واقعا لازم است برای پیدا کردن بهترین متخصص زنان کرج وقت صرف کنیم یا تفاوتی در خدماتی که دریافت می کنیم وجود ندارد؟ جواب این سوال شاید برای هر کسی متفاوت باشد .

اما اگر شما جزو افرادی هستید که در انتخاب پزشک خود حساس هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که پزشک متخصص زنان خدمات متنوعی ارائه می دهد و معمولا هر کدام از پزشکان عزیز در تعدادی از خدمات صاحب نام و صاحب تجربه هستند

به عنوان مثال تعدادی از خدماتی که دکتر زنان و زایمان انجام می دهد را در زیر اورده ایم

و تعدادی خدمات دیگر

پس اولین قدم این است که بدانید از این بهترین متخصص زنان در کرج چه انتظاری دارید و چه نوع خدماتی نیاز دارید .

تعدادی از متخصصین زنان در حال حاضر روی عمل های زیبایی تمرکز دارند و تعدادی روی خدمات دیگر

در بالای همین صفحه لیست بهترین پزشکان متخصص زنان و زایمان کرج را اورده ایم و می توانید با توجه به اطلاعاتی که از هر کدام از پزشکان د ر اینترنت یافت می شود . پزشک خود را انتخاب کنید

نیازهای خود را مشخص کنید

اگر تمایل دارید معاینات سالانه، شامل غربالگری سرطان، معاینه سینه، ارزیابی و مشاوره، را انجام دهید، بهترین متخصص زنان یا بعضی پرستاران و پزشکان با تجربه در زمینه امراض زنانه می‌توانند این کار را انجام دهند.

در معاینات سالانه که معمولاٌ بیمه هزینه آنها را پرداخت می‌کند، معاینات اندام‌های داخلی، معاینه لگن یا تست پاپ اسمیر نیز انجام می‌شود. اما اگر می‌خواهید ظرف چند سال آینده باردار شوید، بهتر است به متخصص زنان زایمان ـ مامایی مراجعه کنید تا بتوانید سال‌های زیادی از توصیه‌های تخصصی دکتر بهره بگیرید.

به پزشکی  مراجعه کنید که کاملاً به او اعتماد دارید و می‌خواهید فرزندتان با دستهای ایشان به دنیا بیاید . اگر از بیماری های خاص رنج می برید ، احتمالاً این مشکلات در یکی از گرایش‌های متعدد زنان و زایمان، از قبیل ناباروری، سرطان و اختلالات کف لگن، قرار می‌گیرد. نگرانی‌هایتان را با پزشک زنان در میان بگذارید تا در صورت لزوم شما را به متخصص دیگری معرفی کنند.

برای مثال برای درمان بی‌اختیاری ادرار باید به پزشکی مراجعه کنید که در زمینه بیماری‌های لگن و جراحی ترمیمی تخصص داشته باشد. یا در مورد زایمان بدون درد و زایمان سزارین هم به همین شکل . هر پزشک توانایی‌های خاص خود را دارد، بنابراین برای حل هر مشکل باید از پزشک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. چنانچه متخصص زنان و زایمانی که به او مراجعه می‌کنید، درصدد رفع مشکل مطرح شده برآمد، برای مثال خواست که برای درمان بی‌اختیاری عمل جراحی انجام دهد یا درمان خاصی را پیشنهاد کرد ،بهترین راه این است که  مطمئن شوید ایشان بهترین گزینه برای انجام این درمان هستند.

از ایشان سوال کنید که در ماه چند نمونه از این جراحی‌ها انجام می‌دهند و چند مورد از این عمل‌ها بر روی زنانی با شرایط مشابه انجام شده است. همچنین بپرسید که آیا تا به حال عوارض جدی بعد از این عمل‌ها بروز یافته است یا خیر. به خاطر داشته باشید که پرسیدن چنین سوال‌هایی حق شما است.

مطمئناً می‌خواهید که بهترین مراقبت ممکن را دریافت کنید. ممکن است بهترین متخصص زنان را در منطقه خود پیدا کرده باشید که می تواند فرد مناسبی برای رفع مشکلات مطرح شده باشد. بااین حال ضرری ندارد که از پزشک عمومی معالج خود بخواهید که شما را به یک متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذق معرفی کنند.